Про можливість підтвердження результатів неформального навчання, про переваги дуальної форми освіти та інші послуги, що надає державна служба зайнятості роботодавцям, обговорювали 06 жовтня 2021 року у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Формат зустрічі з роботодавцями, які працюють у сфері ресторанного бізнесу, відбувся у вигляді семінар-презентації.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями філії Тетяна Сметанська подякувала роботодавцям за співпрацю та надала інформацію про послуги державної служби зайнятості у сучасних умовах, зокрема, акцентувала увагу, що підбір працівників на заявлені вакансій здійснюється із використанням засад рекрутингу, розповіла про організацію та проведення робіт тимчасового характеру, про компенсації роботодавцям розміру єдиного соціального

внеску за найманого працівника, про підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування тощо.

Головним питанням семінару був Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями в центрах професійної освіти служби зайнятості, набутими працівниками під час трудової діяльності, а саме – професії «кухар». Майже в кожного з присутніх роботодавців поставала проблема прийому на роботу досвідченного працівника, який не має диплому. Тому ця інформація була корисною та цікавою для них.

Тетяна Сметанська розповіла й про можливість здобуття освіти безробітних-потенційних працівників завдяки дуальній формі навчання - поєднанням навчання у закладах освіти із навчанням на робочих місцях на підприємстві.

Під час спілкування учасники семінару визначили пріоритетні напрями подальшої співпраці із службою зайнятості задля задоволення потреб роботодавців в укомплектуванні вакансій кваліфікованими працівниками.