Нещодавно у Калинівській філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців державної та комунальної форм власності.

Під час заходу учасникам презентували послуги служби зайнятості та переваги співпраці з центром зайнятості для роботодавців.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вячеслав Білокур зауважив, що незважаючи на зміну статусу та назви, районна філія виконує функції державної служби зайнятості та надає послуги клієнтам в повному обсязі.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Новожилова розповіла про порядок надання компенсації єдиного соціального внеску на створення додаткового робочого місця для працевлаштування безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, про можливість проведення робіт тимчасового характеру та порядку їх організації.

З порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру; переліком документів, які необхідно подавати до центру зайнятості для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру присутніх ознайомила провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Токарчук.

Провідний фахівець сектору профорієнтації Любов Владичук розповіла, що пріоритетним напрямом в роботі служби зайнятості є організація професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців. Професійне навчання кваліфікованих робітників з числа осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості, проводиться відповідно до попиту місцевого  ринку праці та з урахуванням потреби роботодавців.

 У ході проведення заходу учасники були ознайомлені з новими онлайн-формами роботи служби зайнятості та мали змогу побачити процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на оновленому сайті державної служби зайнятості.

На завершення усі учасники обмінялись враженнями від участі у семінарі та висловили вдячність фахівцям за змістовний семінар.

У семінарі взяли участь 14 представників роботодавців.