26 липня 2018 року в Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців.

На семінар запросили 12 представників від роботодавців. Головна тема: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом , у тому числі осіб з особливими потребами».

Відкрив семінар директор Хмільницької міськрайонної філії Сергій Каленіченко, який ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася на ринку праці району та міста та розповів, які послуги надає служба зайнятості роботодавцям.

Продовжила семінар начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Городівська, яка наголосила, що на сьогодні головним клієнтом служби зайнятості є роботодавець і завданням служби зайнятості є задоволення потреб роботодавця в укомплектуванні вакансій шляхом підбору кандидатів з числа зареєстрованих в центрі зайнятості претендентів на роботу, а також шляхом навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування кандидатів на вакантні робочі місця. Особливу увагу було приділено особливостям навчанням на виробництві із застосуванням дуальної системи навчання та підтвердженню результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Крім того Ганна Городівська зазначила, що служба зайнятості стимулює створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцю фактичних витрат у розмірі єдиного внеску.

Піднімалось питання організації робіт тимчасового характеру задля мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та виконання робіт у роботодавця, які мають тимчасовий характер і  не потребують прийняття працівників на постійні робочі місця. 

Приділили увагу також важливому питанню сьогодення –це працевлаштування інвалідів з числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та дотримання роботодавцями квоти щодо чисельності працівників з числа неконкурентноспроможних категорій населення.

Зустріч пройшла у формі діалогу, під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні відповіді.