Право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством. Воно поширюється й на осіб, які мають інвалідність. Громадянам з особливими потребами забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.      

Сьогодні 9 липня 2018 року фахівці Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку.

Розпочав захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Михайло Слободяник. Він  детально поінформували присутніх про актуальні  на ринку праці району вакансії, особливості умов праці для даної категорії громадян, зокрема, про спеціалізовані робочі місця, режим роботи, оплату праці, можливість перекваліфікації або здобуття професії за допомогою служби зайнятості тощо, а також про чинне законодавство України із зазначених питань.

Також фахівці служби зайнятості зауважили, що  результат спільної діяльності служби зайнятості і роботодавців – сприяють у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням рекомендацій МСЕК, професійних навичок і знань інваліда.

«Зі скрутної ситуації завжди можна знайти вихід, головне − позбутися почуття ізольованості й повірити у власні сили. А така налаштованість лише додає клієнтам служби зайнятості наполегливості у пошуках вдалого місця роботи» - підсумував М Слободяник.

В семінарі взяли участь 21 особа.