21 листопада 2019 року в Піщанській районній державній адміністрації фахівці Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провели інформаційний семінар для керівників структурних підрозділів та працівників райдержадміністрації про масове вивільнення працівників та вжиття заходів, щодо попередження негативних наслідків, пов’язаних із втратою роботи.

Директор Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Петро Десятник зазначив, що незважаючи на професіоналізм працівників РДА та їх внесок у розвиток району, скорочення є непростим рішенням за вимогами часу. Проінформував про державні гарантії та послуги служби зайнятості для зареєстрованих безробітних, прав на профнавчання, профорієнтаційні послуги, програм самозайнятості. Ознайомив з ситуацією на ринку праці району.

Фахівці служби зайнятості зазначили, що основним завданням зустрічі – є забезпечення кар’єрного супроводу кожного співробітника, який підпадає під скорочення. Розповіли про ресурси служби зайнятості щодо підбору підходящої роботи ще до моменту вивільнення працівників, а саме про можливість підбору вакансій на місцевих та суміжних ринках праці; надання інформаційних та консультаційних послуг кар’єрними радниками, мотиваційної і психологічної підтримки.

З метою визначення комплексу заходів із запобігання безробіття з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, учасниками заходу було заповнено профільні анкети кандидата.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу.