Тісна співпраця служби зайнятості із роботодавцями вирішує широке коло питань, основним з яких є працевлаштування громадян. Найчастіше фахівці служби зайнятості взаємодіють з працівниками відділу кадрів. У зв’язку із заміною фахівців у відділах кадрів деяких Жмеринських підприємств, виникла необхідність запросити їх на семінар.

Семінар для кадровиків відбувся у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості. Присутніх поінформували про послуги державної служби зайнятості: підбір кандидатів на вакансії, громадські та тимчасові роботи, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців та ін. Також надали інформацію про електронні сервіси служби зайнятості, офіційний сайт ДЦЗ, освітній портал та персональний кабінет роботодавця.

Жмеринська міськрайонна філія запрошує усіх зацікавлених роботодавців до співпраці. Пропонуємо створити електронний кабінет роботодавця на сайті державної служби зайнятості з метою пошуку працівників, переглянути резюме потенційних претендентів на вакансії, подання звітності в онлайн режимі.

Наприкінці заходу учасникам семінару наголосили про необхідність подання звітності про попит на робочу силу та про квоту.

Принагідно повідомляємо, що станом на 17 листопада 2021 року на обліку у Жмеринській філії перебувають безробітні громадяни за такими професіями: бухгалтер, адміністратор, касир, вихователь, вчитель, технік, спеціаліст ДС, слюсар, водій, прибиральник, продавець, сторож, кухар, провідник пасажирського вагона, інженер, секретар та ін.