19 липня 2018 року у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України  за участю заступника військового комісара-начальника відділення комплектування підполковника Сергія Курілова та головного спеціаліста командування ЗСУ Оксани Йолтуховської.

Захід  відбувся за круглим столом на якому розглянуто питання: Доведення змін до законодавчих актів щодо проходження військової служби.

До відкритого діалогу було запрошено тих, хто виконав свій громадянський обов’язок в зоні АТО та знову повернувся до мирного життя. Колишні захисники мали можливість безпосередньо поставити посадовцям питання та отримати на них відповіді.

«Особлива увага приділяється сьогодні національно-патріотичному вихованню молоді,  всебічній допомозі демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО. Службою зайнятості постійно проводяться різноманітні тематичні заходи для цих категорій громадян» – зазначила Наталія Бабенко провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг.

Учасники АТО активно приймали участь у обговоренні всіх питань, та пересвідчились, що вони не залишаться наодинці зі своїми проблемами.

У семінарі взяли участь 15 осіб.