оп

У Вінницькому міському центрі зайнятості, станом на 20 грудня на обліку перебувають 97 демобілізованих військовослужбовців учасників АТО. За сприянням служби зайнятості працевлаштовані протягом січня-грудня поточного року 117 осіб, започаткували власну справу – 15. Фахівці служби зайнятості приділяють особливу увагу демобілізованим воїнам, надають необхідну їм підтримку та детальну інформацію, яка допоможе у вирішенні питання працевлаштування. Змістовні семінари, тренінги та інші заходи організовують у центрі зайнятості для шукачів роботи.  До участі у семінарах служба зайнятості залучає соціальних партнерів.

Днями, у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Розпочинаючи захід, Світлана Кривенко, заступник директора - начальник відділу організації працевлаштування ознайомила присутніх зі спектром соціальних послуг, які надає служба, попитом і пропозиціями на місцевому ринку праці, змістом державних гарантій у сфері.

Ольга Пінаєва, представник Вінницької громадської організації «Мольфар», презентувала учасникам семінару роботу Центру допомоги учасникам АТО та їх родинам, розповіла про досягнення і можливості центру допомоги; продемонструвала короткий відеоролик про волонтерську діяльність організації та співпрацю з громадською організацією «Ірбіс».

 Володимир Сапогов, викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського поінформував про напрямки навчання, факультети та запрошував здобувати освіту у вищому навчальному закладі.

Більш детальну інформацію про можливості сектору рекрутингу у сприянні працевлаштуванню надала Оксана Чорна, завідувач сектору і ознайомила присутніх із вакансіями, актуальними на ринку праці міста, де рівень заробітної плати вищий середньообласного показника:

Тетяна Баланюк, начальник відділу активної підтримки безробітних надала детальну інформацію про можливість здобуття нової професії, підвищення кваліфікації, шляхом стажування у роботодавця чи навчання у навчальних центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Поінформувала про електронні сервіси з соціальних послуг, зокрема «Електронний кабінет безробітного».

«За допомогою цього сервісу ви можете створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання тощо», - акцентувала увагу слухачів Тетяна Баланюк і продемонструвала алгоритм роботи електронного сервісу.

Зустріч з воїнами АТО  видалася змістовною  і, як завжди, відбулася у позитивній і дружній атмосфері.