18 лютого 2020 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для 29 військовослужбовців та учасників АТО.

Директор філії Анатолій Юрченко, відкриваючи семінар, презентував послуги служби зайнятості, розповів про можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії.

До участі у заході запросили Наталю Мазіхіну, начальника відділу у справах ветеранів війни та соціального обслуговування потреб осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Гайсинської райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх про психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС, про санаторно-курортне лікування та про навчання на курсах водіння у Гайсинській автошколі ТСОУ та ТОВ «Віртуал».

Також на семінар була запрошена Тетяна Поліщук, начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг та соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС  управління соціального захисту населення Гайсинської райдержадміністрації, яка розповіла про пільги з оплати житлово-комунальних послуг, якими можуть скористатися учасники АТО/ООС.

Перед присутніми виступила Леся Балан, начальник сектору кадрового забезпечення Гайсинського ВП, яка проінформувала учасників семінару про оголошення конкурсу на посаду поліцейського сектору реагування патрульної поліції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, прийом документів на який триватиме з 17 по 27 лютого 2020 року.

На завершення заходу завідувач сектору профорієнтації Ольга Підвашецька презентувала присутнім новий проект для успішного працевлаштування – Освітній портал державної служби зайнятості, а також  мобільний додаток «Довідник послуг та пільг учасника АТО».