Днями у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю представників Центру соціальних служб Бершадської міської ради.

Учасникам семінару надали змістовну інформацію про ризики нелегальної трудової міграції, захист українців за кордоном, про небезпечні переконання, щодо нелегального працевлаштування за кордоном.

За словами представника Центру соціальних служб, трудова міграція – існує в усьому світі. Проблема в тому, щоб забезпечити заробітчанам захист і соціальні гарантії на таких заробітках.

«Нелегальне працевлаштування за кордоном та торгівля людьми є поширеним явищем сьогодення, погодившись на нелегальну роботу, можна стати жертвою торгівлі людьми або трудової експлуатації, зокрема, це стосується й використання дитячої праці. Обираючи роботу за кордоном ми ризикуємо. В іноземній країні з нами можуть не розрахуватися за виконану роботу. Якщо працюєте нелегально, маєте мінімум прав, тому будьте обережні», зауважила провідний спеціаліст з профорієнтації відділу надання соціальних послуг  Бершадської районної філії Людмила Жданович.