Сьогодні, 08 вересня 2021 року у Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

Семінар провели для безробітних громадян, які перебувають на обліку, з метою підвищення обізнаності вразливих категорій населення щодо безпечної міграції та працевлаштування

Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда ознайомила присутніх з ризиками нелегальної трудової міграції, випадками торгівлі людьми в Україні та світі.

«На жаль, в сучасному суспільстві має місце такий злочинний бізнес як торгівля людьми. Маніпулюючи бажаннями та намірами громадян, злочинці ошукують та експлуатують, примусово втягують у злочинну діяльність, примушують до жебрацтва. Щоб не стати потенційною жертвою злочинців потрібно потурбуватись про легальне працевлаштування, це убезпечить від незаконних маніпуляцій», - розповіла Л. Легойда.

Відвідувачі заходу крок за кроком обговорили правила безпечного працевлаштування, отримали буклети з корисними порадами.