18 листопада в Ладижинській міській філії Вінницького обласного центру зайнятості на платформі ZOOM відбувся профінформаційний груповий захід «Ризики нелегальної трудової міграції».

Враховуючи «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, проведення дистанційного спілкування дозволяє професійно та якісно надавати послуги клієнтам служби зайнятості.

Метою онлайн-семінару було інформування безробітних про відповідальність за порушення законодавства про тіньову зайнятість.

Під час заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг Оксана Попель інформувала про важливість офіційного оформлення трудових відносин для отримання гарантованого державою соціального захисту та гідних пенсійних перспектив.

Вона звернула увагу на те, що служба зайнятості сприяє створенню умов для детінізації зайнятості та соціальної захищеності працівників за допомогою фінансових стимулів у вигляді відшкодування роботодавцю єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

Слухачів ознайомили з актуальними вакансіями та професіями, що мають попит на ринку праці. Також, розглядалися сучасні джерела пошуку вакантних робочих місць.