Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонт та технічне обслуговування 13 автомобілів   для Вінницького обласного центру зайнятості та районних філій Вінницького ОЦЗ )

Код ДК021-2015: 50110000-9

Строк надання послуг :

-Послуги з ремонту та технічного обслуговування  автомобіля надаються за заявкою Замовника на кожен автомобіль окремо по факту поломки.

- Послуги з ремонту на кожен автомобіль  не повинен перевищувати 5 (п`ять) календарних днів з дати отримання такої заявки (у разі технологічної необхідності даний строк може бути продовжено, але за попередньою домовленістю із Замовником).

-Послуги з технічного обслуговування автомобіля  здійснюється у строк, що не перевищує 1 (один) робочий день з дати отримання такої заявки.

Строк дії договору до 30.09.2021р.

      Виконавець використовує власні запчастини, комплектуючі та матеріали, вартість яких повинна бути врахована при формуванні цінової пропозиції ( крім мастил двигуна).

Замовник має можливість частково забезпечити Виконавця необхідними запасними частинами під час надання послуг з ремонту автомобілів та повністю забезпечити маслом двигуна під час надання послуг з технічного обслуговування автомобілів !!!!

Перелік запасних частин, комплектуючих та  витратних матеріалів, який може бути забезпечений Замовником узгоджується попередньо із Замовником до початку надання послуг та визначається у наряд-замовленні при кожному прийманні транспортних засобів на СТО.!!!!

     Вартість, використаних при наданні послуг, запчастин, комплектуючих та матеріалів не повинна перевищувати середню вартість по Україні. Запчастини, комплектуючі та матеріали, які використовуються під час проведення ремонту та технічного обслуговування автомобілів повинні бути новими, високої якості та сертифікованими для продажу на території України, що підтверджується гарантійним листом учасника !!!

Виконавець зобов’язаний передати Замовнику всі деталі та комплектуючі, які було замінено під час ремонту та технічного обслуговування автомобілів!!!

 

Вартість, обсяг запчастин та витратних матеріалів, які необхідно замінити або використати при наданні послуг з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів за кожним автомобілем окремо має бути узгоджена із Замовником.

Виконавець має забезпечити ремонт та технічне обслуговування 2-3 автомобілів Замовника одночасно та позачергово.

 Конкретний перелік послуг, вартість послуг, перелік запчастин та матеріалів, які підлягають заміні та строк надання послуг визначається у наряд-замовленні при кожному прийманні транспортних засобів на СТО.

Вартість запасних частин та витратних матеріалів розраховується за цінами Виконавця, що діяли на день оформлення наряду-замовлення, але їх ціна не повинна перевищувати їх середню ринкову вартість на момент ремонту (ціна попередньо узгоджується із Замовником).

           Вартість послуг, запасних частин та витратних матеріалів (із обов`язковим зазначенням виробника)  вказується у наряд-замовленнях та відповідних актах приймання-передачі наданих послуг (виконаних робіт) на кожен автомобіль окремо.

         Обладнання СТО повинно відповідати встановленим стандартам та нормам допуску, що діють в Україні та відповідати критеріям атестації в державній метрологічній системі та підтверджується гарантійним листом учасника!!!

 Для надання послуг СТО  Учасника повинна мати:

 

- виробничі споруди, засоби технічного обслуговування та ремонту, які можуть забезпечити одночасно ремонт та технічне обслуговування декількох автомобілів;

 

- стенд для промивання систем охолодження мототранпортних засобів;

 

- сучасне діагностичне обладнання, устаткування, пристрої, тощо для забезпечення правильної діагностики поломки автомобіля та можливість надати послуги щодо повного переліку послуг (марок) автомобілів зазначених нижче;

 

- наявність рихтувального, фарбувального та зварювального обладнання та спеціальних приміщень для надання послуг (в переліку зазначених нижче автомобілей є автомобілі, які потребуть надання таких послуг);

- паспорт СТО;

- технологічні карти із зазначенням нормативів трудовитрат (в нормо-годинах);

 

- в наявності запчастини, комплектуючі, матеріали;

 

- професійний та спеціалізований інструмент необхідний для надання послуг;

 

- стоянку для автомобілів, які очікують ремонту або відремонтованих;

 

- працівників відповідної кваліфікації та з досвідом роботи для надання послуг (підтверджується довідкою - Зразок викладено в Додатку №1 та копіями трудових книжок із записом про прийом на роботу до Учасника закупівлі);

 

- цілодобову охорону та /або систему відеоспостереження.

 

Замовник залишає за собою право переівірити наявність на СТО Учасника закупівлі всіх вище перелічених вимог до СТО!!!

 

          Виконавець у своїй роботі повинен застосовувати  Технологічні карти із зазначенням нормативів трудовитрат (в нормо-годинах);

         Наймані працівники Виконавця повинні мити відповідну кваліфікацію та досвід роботи для надання послуг.

Послуги надаються згідно з вимогами експлуатаційної, ремонтної, технологічної документації, «Правил надання послуг з технічного обслуговування  і ремонту  колісних транспортних засобів», затверджених наказом Міністерства інфраструктури України № 615 від 28.11.2014 року, інших нормативних документів.

Термін гарантії регламентується законодавством України і встановлюється виробником запасних частин. Термін гарантії на надані послуги регулюється «Правилами надання послуг з технічного обслуговування  і ремонту  колісних транспортних засобів», затверджених наказом Міністерства інфраструктури України № 615 від 28.11.2014 року.

Виконавець визначає ціни на надані  послуги, враховуючи середню ринкову вартість послуг по Україні (ринкову конкуренцію), з урахуванням усіх своїх витрат: прибуття до Замовника, послуги евакуатора (у разі потреби), огляд автомобілів, діагностування (з оформленням дефектних актів), страхування, податки і збори що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо.

Витрати наданих послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів та вартість запасних частин (із зазначенням виробника ) мають бути обраховані та зазначені  по факту надання послуг та оформлені актами виконаних робіт на кожен автомобіль окремо.

 

 ПРИМІТКА!!! У зв’язку із значним пробігом та технічним станом автомобілів Замовника, Виконавець повинен забезпечити транспортування (за потребою) автомобілів Замовника до місця надання послуг за власний рахунок. У разі, якщо місце надання послуг розташоване за межами Вінницької області, Виконавець повинен забезпечити транспортування всіх  автомобілів Замовника до місця надання послуг за власний рахунок.

 

В разі , якщо після  ремонту автомобілів Замовник виявить недоліки в наданих послугах та якості запасних частин, Виконавець буде нести всі  додаткові витрати на виправлення недоліків та заміну запчастин.

Виконавець повинен організувати безпечне зберігання автомобілів Замовника на території СТО, мати стоянку для зберігання автотранспортних засобів Замовника та цілодобову фізичну охорону або відео спостереження.

На момент проведення послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобілів і Виконавця повинні бути наявні всі запасні частини, комплектуючі та матеріали.

 

       Для підтвердження відповідності встановленим вище вимогам, Учасник у складі своєї пропозиції надає такі документи:

1. Гарантійний лист про відповідність обладнання СТО встановленим стандартам та нормам допуску, що діють в Україні та відповідати критеріям атестації в державній метрологічній системі;

2. Гарантійний лист від Учасника щодо можливості  надання якісних послуг з технічного обслуговування та ремонту мототранспортних засобів і супутнього обладнання (для технічного обслуговування та ремонту  автомобілів марки: Daewoo Leganza, Daewoo Lanos , Volkswagen Transporter T5; Chevrolet Epika; ВАЗ 2107, ВАЗ 21990);

3. Довідка інформаційного характеру у довільній формі про відповідність пропозиції Учасника технічним, кількісним та якісним  характеристикам предмету закупівлі з врахуванням вимог Додатку №3 тендерної документації ;

4. Гарантійний лист  щодо належної якості запчастин, комплектуючих та матеріалів, які використовуються під час проведення  технічного обслуговування та ремонту автомобілів;

5. Довідка в довільній формі про можливість оформити належним чином документи, які передбачені бухгалтерським обліком.

Перелік транспортних засіб Замовника, щодо яких мають бути надані послуги з ремонту із заміною запасних частин та технічного обслуговування :

п/п

Найменування установи та адреса

(місце знаходження автомобіля)

Марка та модель службового автомобіля (державний реєстраційний номер)

Рік випуску

Загальний

пробіг автомобіля

Серійний номер кузова шассі

1

Вінницький обласний центр зайнятості

 м. Вінниця,

вул.  Стрілецька ,3А.

Chevrolet Epika

АВ 77 03ВА

2008

243500

 

KL1LF69KE9B1504087

2

Вінницький обласний центр зайнятості

 м. Вінниця,

вул. Стрілецька, 3А.

VW Transporter

АВ 55 02 АК

2007

515300

 

WV2ZZZ7HZ7X014398

 

3

Гайсинська районна філія ОЦЗ

м. Гайсин,

пл. Миру, 2

DAEWOO Lanos

АВ 45 70 СТ

 

2009

 

212195

 

Y6DTF69YD7W370783

4

Немирівська районна філія ОЦЗ

м. Немирів,

вул. Соборна, 93

DAEWOO Lanos

 

АВ 03 90 СХ

 

2008

 

132769

 

Y6DTF69YD8W423137

5

Вінницька районна філія ОЦЗ

м. Вінниця

вул. Миколи Ващука, 20

DAEWOO LEGANZA

АВ 68 83 СІ

 

2001

 

459458

 

Y60VF69ZE10000375

6

Іллінецька районна філія ОЦЗ

м. Іллінці,

вул. Максима Кривоноса, 31

 

ВАЗ 210990

АВ 90 58 СХ

 

2006

 

280336

 

Y9L21099000030852

 

7

Погребищенська районна філія ОЦЗ

м. Погребище,

вул. Богдана Хмельницького,112

 

ВАЗ 2107

АВ 44 32 СТ

 

2002

 

170971

 

Y9L2107002L002839

 

8

Тиврівська районна філія ОЦЗ

смт. Тиврів,

вул. Малиновського,12

 

ВАЗ 2107

АВ 96 42 СО

 

2002

 

131029

 

Y9L2107402L002893

 

9

Мур-Куриловецька районна філія ОЦЗ

смт. Муровані Курилівці,

вул. Соборна,56

DAEWOO Lanos

АВ 45 71 СТ

 

2007

 

158340

 

Y6DTF69YD7W370812

10

Чечельницька районна філія ОЦЗ

смт. Чечельник,

вул. Жовтнева,35

DAEWOO Lanos

АВ 90 54 СХ

 

2008

 

156161

 

Y6DTF69YD8W427244

11

Шаргородська районна філія ОЦЗ

м. Шаргород,

вул. Героїв Майдану,217,б

DAEWOO Lanos

АВ 04 25 ЕА

 

2007

 

147031

 

Y6DTF69YD7W371374

12

Ямпільська районна філія ОЦЗ

м. Ямпіль,

вул. Замкова,86

DAEWOO Lanos

АВ 35 04 СТ

 

2008

 

179183

 

Y6DTF69YD7W371513

13

Ладижинська  міська філія ОЦЗ

м. Ладижин,

вул. Процишина,55А

DAEWOO Lanos

АВ 04 27 ЕА

 

2007

 

275877

 

Y6DTF69YD7W370887

 

 

 

Орієнтовний (очікуваний) перелік послуг з ремонту та технічного обслуговування  автомобілів Daewoo Leganza, Daewoo Lanos , Volkswagen Transporter T5; Chevrolet Epika; ВАЗ 2107, ВАЗ 21990 для Вінницького ОЦЗ та районних філій Вінницького ОЦЗ

Перелік послуг може бути змінено відповідно до реальної потреби по факту поломки  та в рамках очікуваної вартості за предметом закупівлі :

Назва  послуги, яку необхідно буде надати по факту проведення попередньої діагностики та визначення поломки

Примітка

1.Діагностика автомобіля:

Комплексна діагностика автомобіля

Діагностика ходової частини

Діагностика гальмівної частини

Діагностика лакофарбового покриття

Діагностика геометрії кузова

Діагностика геометрії ходової частини

Діагностика люфтів та зазорів ходової частини

Діагностика КПП та АКПП

Діагностика системи ГУР

Перевірка  компресії в циліндрах двигуна

Діагностика паливної системи (бензин, дизель)

Діагностика системи охолодження

Діагностика системи відведення вихлопних газів

Діагностика системи трансмісії

Діагностика електросистем автомобіля

Діагностика системи обдуву та опалення салону автомобіля

Комп’ютерна  діагностика ABS, ESP, ASR , ECU

Діагностика кондиціонера

Діагностика дизельних розпилювачів

Діагностика свічок накалу і запалення

Діагностика блоку керування двигуна

Діагностика форсунок (бензин, дизель)

Діагностика ЕБК

Діагностика пічки

Діагностика подушок безпеки

Діагностика щіток склоочисника

Діагностика механізму скло підйомника

Діагностика зносу шин

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

2.Технічне обслуговування:

Заміна мастил в двигуні

Заміна мастила з промивкою двигуна

Заміна мастила гідро підсилювача керма з промивкою

Заміна мастила в мосту

Заміна мастила в АКПП

Заміна мастила в механічній КПП

Заміна мастила в редукторі

Заміна мастила в роздавальній КП

Заміна ременя ГРМ

Заміна ременів агрегатів

Заміна роликів ременя ГРМ

Заміна роликів ременів агрегатів

Заміна ланцюга ГРМ

Заміна натягувача ланцюга ГРМ

Заміна заспокоювача ланцюга ГРМ

Зняття та установка колеса

Шиномонтаж колеса

Балансування колеса

Ремонт знятої шини

Заміна або відрегулювання  підшипника ступиці колеса

Заміна передніх гальмівних колодок

Заміна задніх гальмівних колодок

Заміна паливного фільтра

Заміна паливного фільтра, розташованого в паливному баці

Заміна повітряного фільтра

Заміна повітряного фільтра салону

Заміна свічок запалення

Заміна свічок накалу

Регулювання кутів установки коліс

Заміна дротів високої напруги

Заправка системи кондиціонування хладогеном (один контур)

Промивка інжекторів двигуна з використанням спеціальних рідин

Заміна охолоджуючої рідини

Заміна гальмівної рідини

Прокачка гальмівної системи

Вакуумна прокачка гальмівної системи

Вакуумна заміна охолоджуючої рідини

Скидання сервісних інтервалів

Регенерація сажевого фільтра

Адаптація блоків керування

Чистка паливної рампи, системи

Інші  супроводжуючі послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

3. Ходова частина:

Зняття та установка балки передньої підвіски

Зняття та установка під моторної рами

Зняття та установка балки задньої підвіски

Зняття та установка верхнього та нижнього ричага передньої підвіски

Зняття та установка верхнього ричала задньої підвіски

Запресовка втулки ричала підвіски

Запресовка сайлентблока

Зняття та установка сайлентблока амортизатора

Зняття та установка втулки амортизатора

Зняття та установка верхньої опори

Зняття та установка підшипника верхньої опори

Зняття та установка торсіона підвіски

Зняття та установка колеса

Зняття та установка моста

Зняття та установка переднього амортизатора

Зняття та установка амортизаторної стійки з пружиною

Зняття та установка заднього амортизатора

Зняття та установка пружини передньої підвіски

Зняття та установка пружини задньої підвіски

Зняття та установка ресори передньої підвіски

Зняття та установка ресори задньої підвіски

Зняття та установка ступиці колеса

Зняття та установка передньої підвіски

Зняття та установка пильника ШРКШ

Зняття та установка тяги поперечної стійкості задньої осі

Зняття та установка втулок стабілізатора поперечної стійкості

Зняття та установка ступиці колеса

Заміна шарової опори

Зняття та установка передньої подушки двигуна

Зняття та установка задньої подушки двигуна

Зняття та установка стабілізаторів

Зняття та установка подушок редуктора моста

Зняття та установка подушок рами

Зняття та установка сайлентблоків редуктора моста

Зняття та установка редуктора моста

Інші супутні послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

4. Рульове керування:

Зняття та установка рульового механізму

Зняття та установка шлангу високого тиску рульового керування

Зняття та установка шлангу низького тиску рульового керування

Зняття та установка насоса гідропідсилювача

Зняття та установка наконечника рульової тяги

Зняття та установка тяги рульового механізму

Зняття та установка сошки рульового механізму

Зняття та установка пильника рульового механізму

Зняття та установка рульової трапеції

Ремонт рульової рейки

Заміна робочої рідини гідропідсилювача керма

Регулювання рульової рейки

Регулювання кутів встановлення колес

Ремонт рульовой трапеції

Зняття та встановлення рульового колеса

Зняття та встановлення рульового валу

Зняття та встановлення кардану рульового валу

Інші, супутні послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

5. Гальмівна система:

Зняття та установка одного гальмівного диска

Зняття та установка одного гальмівного барабану

Зняття та установка одного гальмівного диска із ступницею

Зняття та установка одного суппорта переднього колеса

Зняття та установка одного гальмівного барабану із ступицею

Зняття та установка одного суппорта заднього колеса

Ремонт супорта

Зняття та установка головного тормозного циліндра

Ремонт головного тормозного циліндра

Зняття та установка - тормозних циліндрів

Ремонт тормозних циліндрі

Зняття та установка тормозних накладок

Зняття та установка вмикача тормозних огнів

Зняття та установка одного гальмівного циліндра заднього колеса

Зняття та установка одного гальмівного шлангу

Зняття та встановлення гальмівної трубки

Зняття та встановлення штуцерів супорта

Зняття та встановлення направляючих суппортів

Змащування направляючих суппортів

Зняття та встановлення вакуумного насоса

Ремонт вакуумного насоса

Зняття та встановлення гальмівної педалі

Зняття та встановлення датчика гальмівної педалі

Прокачка гальмівної системи

Зняття та установка колодок стояночних гальм

Зняття та установка троса стояночних гальм

Заміна гальмівної рідини

Проточка гальмівних дисків на автомобілів (без зняття)

Інші, супутні послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

6. Трансмісія:

Зняття та установка карданного валу

Зняття та установка хрестовини карданного валу

Зняття та установка однієї піввісі переднього моста

Зняття та установка однієї піввісі заднього моста

Зняття та установка еластичної муфти карданного валу

Зняття та установка механічної КПП

Ремонт механічної КПП

Зняття та установка маховика колінвалу

Зняття та установка корзини диску зчеплення

Зняття та встановлення диску зчеплення

Зняття та встановлення приводу зчеплення

Зняття та встановлення гідроприводу зчеплення

Ремонт АКПП

Зняття та встановлення ШРКШ зовнішнього

Зняття та встановлення ШРКШ внутрішнього

Зняття та встановлення подушок КПП

Зняття та встановлення подушок АКПП

Зняття та установка автоматичної КПП

Зняття та установка поперечної балки кріплення КПП

Зняття та установка троса зчеплення

Зняття та установка робочого циліндра зчеплення

Зняття та установка головного циліндра зчеплення

Зняття та установка куліси КПП

Зняття та установка вижимного підшипник

Прокачка гідроприводу зчеплення

Заміна демпфера

Інші, супутні послуги

 

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

7. Електрообладнання:

Зняття та установка акумуляторної батареї

Обслуговування акумуляторної батареї

Зняття та установка генератора

Ремонт генератора

Зняття та установка стартера

Ремонт стартера

Зняття та установка запобіжника

Зняття та установка котушки запалювання

Зняття та установка модуля запалювання

Зняття та установка датчиків тиску та температури

Зняття та установка модуля керування кузовного електрообладнання

Ремонт модуля керування кузовного електрообладнання

Зняття та установка компресора кондиціонера

Ремонт компресора кондиціонера

Зняття та установка розподільника

Заміна ламп освітлення, підсвітки

Установка кута запалення

Заміна спідометра троса

Ремонт бензонасосів

Ремонт ABS, AIRBAG, SRS

Ремонт електропроводки

Ремонт блоку керування двигуна

Знаття та установка (силових блоків керування електрообладнання салону та кузова, і т.д.)

Ремонт блоків-боді (силових блоків керування електрообладнання салону та кузова, і т. д.)

Зняття та установка лямбда-зонда

Зняття та установка центрального замка

Ремонт центрального замка

Зняття та установка  склоочисника

Ремонт  склоочисників

Зняття та установка склопідйомника

Зняття та встановлення підогріву сидінь

Ремонт підігріву сидінь

Ремонт підігріву скла

Зняття та встановлення системи опалювання салону

Зняття та встановлення системи підігріва двигуна

Ремонт системи опалювання салону

Ремонт системи підігріва двигуна

Зняття та встановлення ламп освітлення

Зняття та встановлення ламп додаткового освітлення

Ремонт скло підйомника

Установка  навігаційного та іншого обладнання

Зняття та установка щитка приборів

Ремонт щитка приборів

Зняття та установка сервоприводів

Ремонт сервоприводів

Зняття та установка блока керування двигуна

Зняття та установка ABS, AIRBEG, SPR і т.

Зняття та установка свічок накалу

Зняття та установка ДПКВ, ДПРВ, ДМРВ, ДПДЗ, ДПХХ

Чистка ДМРВ, ДПДЗ, ДПХХ

Зняття та установка високовольтних приводів

Зняття та установка модулів керування

Ремонт модулів керування

Зняття та установка реле

Встановлення додаткового реле

Зняття та установка запобіжників

Зняття та установка силових кінцевиків

Зняття та установка маси кузова

Зняття та установка кінцевиків

Зняття та установка електровентилятора пічки

Ремонт електровентилятора пічки

Зняття та установка резистора пічки

Ремонт резистора пічки

Зняття та установка вентиляторів системи охолодження

Ремонт вентиляторів системи охолодження

Зняття та установка протічних насосів системи охолодження

Ремонт протічних насосів системи охолодження

Зняття та установка системи автономного підігріву і живлення

Ремонт системи автономного підігріву і живлення

Зняття та установка додаткового спецобладнання

Ремонт додаткового спецобладнання

Зняття та установка реле зарядки

Ремонт реле зарядки

Зняття та установка пічки кузова

Ремонт пічки кузова

Зняття та установка пічки салону

Ремонт пічки салону

Ремонт кондиціонера

Зняття та установка щитка приборів

Ремонт щитка приборів

Зняття та установка замка запалення

Ремонт замка запалення

Зняття та установка контактної групи

Ремонт контактної групи

Зняття та установка датчика AIRBEG

Ремонт датчика AIRBEG

Ремонт розподільчого силового модуля кузова

Ремонт модуля керування салону

Інші, супутні послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

8.Паливна система:

Зняття та установка бензобака

Ремонт бензобака

Зняття та установка паливної рампи

Зняття та установка електробензонасоса

Ремонт електробензонасоса

Зняття та установка паливного фільтра

Зняття та установка клапана зворотки

Зняття та установка абсорбера

Зняття та установка бензинових форсунок

Ремонт бензинових форсунок

Чистка бензинових форсунок

Зняття та установка дизельних форсунок

Ремонт дизельних форсунок

Зняття та встановлення паливних трубок

Зняття та встановлення паливних шлангів

Встановлення додаткового паливного фільтра

Зняття та установка паливного насоса

Ремонт паливного насоса

Зняття та установка ПНВТ

Ремонт ПНВТ

9. Система охолодження:

Зняття та установка розширювального бачка

Зняття та установка дифузора

Зняття та установка термостата

Зняття та установка крана блока

Зняття та установка крильчатка насоса води

Зняття та установка водяного насоса

Зняття та установка кришки радіатора

Вакуумна заміна рідини охолодження

Перевірка тиску рідини охолодження

Перевірка тиску системи кондиціонера

Перевірка витоку рідини кондиціонера

Заміні рідини кондиціонера

Заміна мастила кондиціонера

Ремонт водяного насоса

Зняття та установка патрубків радіатора

Зняття та установка подушка радіатора

Зняття та установка привода вентилятора

Промивка системи охолодження

Зняття та установка радіатора пічки системи обігріву

Ремонт радіатора пічки системи обігріву

Зняття та установка радіатора системи охолодження

Ремонт  радіатора системи охолодження

Чистка радіатора системи охолодження

Зняття та установка термостата

Зняття та установка трубок охолоджуючої рідини

Зняття та установка шківу водяного насоса

Зняття та установка випаровувача кондиціонера

Ремонт випаровувача кондиціонера

Чистка випаровувача кондиціонера

Зняття та установка ТРВ кондиціонера

Чистка ТРВ кондиціонера

Зняття та установка датчик тиску систем кондиціонування

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

10.Кузовні роботи:

Зварювальні роботи

Підготовчі роботи

Фарбування

Рихтувальні роботи

Відновлення геометрії кузова

Антикорозійна обробка

Зняття та встановлення елементів кузова

Зняття та встановлення скла

Зняття та встановлення елементів замкових пристроїв

Інші, супутні послуги

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

Послуга надається в разі потреби

 

       На етапі діагностування Учасник має надати Замовнику дефектний акт з повним переліком найменувань послуг та запчастин, які підлягають заміні із зазначенням вартості (та виробника запасних частин).

За результатами надання послуг Виконавець має надати акт наданих послуг (робіт)  на кожен автомобіль окремо із зазначення вартості послуг та вартості запасних частин ( із зазначенням виробника).

     Послуги з ремонту та технічного обслуговування  автомобіля надаються за заявкою Замовника на кожен автомобіль окремо по факту поломки.

Строк надання послуги з ремонту на кожен автомобіль  не повинен перевищувати 5  календарних днів з дати отримання такої заявки, у разі технологічної необхідності даний строк може бути продовжено, але за попередньою домовленістю із Замовником.

     Строк надання послуги з технічного обслуговування автомобіля здійснюється у строк, що не перевищує 1 (один) робочий день з дати отримання такої заявки.

Строк дії договору до 30.09.2021р.

     Якщо у цій документації містяться посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Після кожного такого посилання слід вважати наявний вираз «або еквівалент».