Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної служби зайнятості є всебічне сприяння адаптації демобілізованих учасників антитерористичної операції до умов мирного життя.

Так, 17 травня 2018 року фахівці Калинівського районного центру зайнятості провели профінформаційний семінар для 9 військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На захід були запрошені фахівці управління праці і соціального захисту населення Калинівської РДА.

«Якісне надання адресних послуг відповідно до потреб кожного, сприяння легальній зайнятості учасників АТО – є першочерговим завданням для працівників центру зайнятості. Тож мета семінару – надати якомога більше інформації про послуги державної служби зайнятості, про соціальні гарантії відповідно до законодавства особам цієї категорії та членів їх сімей в частині оздоровлення та психологічної реабілітації», - зазначила провідний фахівець центру зайнятості Любов Владичук.

Під час семінару говорили про стан сучасного ринку праці в районі, можливостей служби зайнятості щодо виплати одноразової допомоги по безробіттю на відкриття власного бізнесу, надання послуг з професійного навчання, зокрема на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фахівець центру зайнятості запросила бажаючих до самостійного вивчення та вдосконалення англійської мови на он-лайн платформі Lingva.Skills з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Заступник начальника відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Управління праці та соціального захисту населення Калинівської РДА Ірина Винокурова надала демобілізованим вичерпну інформацію щодо реалізації їх права на різного виду пільги (житлово-комунальні послуги, проїзд, медичне обслуговування тощо).

Присутні особливо цікавились можливістю  проходження санаторно-курортного оздоровлення та психологічної реабілітації. Адже вони розуміють - щоб в подальшому мати можливість в повній мірі приступити до роботи, їм потрібно мати здорові і тіло, і душу.

Наприкінці заходу, фахівці подякували АТОвцям за мужність і героїзм та побажали всім миру, злагоди і, звичайно, професійної реалізації.