07 вересня 2021 року в Крижопільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб щодо можливості стати прийомними батьками чи батьками-вихователями.

У семінарі взяла участь заступник директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Тетяна Кисленко.

Розпочав захід заступник директора – начальником відділу надання соціальних послуг Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Михайло Слободяник. Він розповів про стан ринку праці та запропонував присутнім розглянути таку можливість працевлаштування, як стати прийомними батьками чи батьками-вихователями.

Як повідомила Тетяна Кисленко, одним із головних напрямків діяльності КП «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» є робота над розвитком сімейних форм виховання. Вона роз’яснила основні відмінності в поняттях прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка та піклування, патронатна сім’я та надала вичерпну інформацію про те, що потрібно зробити, щоб стати прийомними батьками та батьками-вихователями.

На завершення семінару Тетяна Кисленко запросила всіх, хто хоче взяти в родину дітей, які позбавлені батьківської турботи, звернутися до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради».

Всього у семінарі взяло участь 10 осіб.