15 червня 2018 року в Бершадській районній філії Вінницького ОЦЗ провели інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку як безробітні. У семінарі взяли участь соціальні партнери: начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Бершадської районної державної адміністрації Наталія Балан, начальник Бершадського районного управління юстиції Людмила Зеленюк, заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Бершадського РЦСССДМ Валентина Лелюк та головний спеціаліст Бершадського РВК Валентина Даніленко.

Фахівці Бершадської районної філії Вінницького ОЦЗ поінформували учасників заходу про умови перебування на обліку, порядок отримання допомоги по безробіттю та перелік послуг, які надаються службою зайнятості учасникам антитерористичної операції.

Учасники заходу акцентували увагу на питаннях соціальної адаптації та реабілітації учасників АТО та бойових дій, наданні психологічної підтримки, інформуванні про передбачені законодавством права та пільги. Безробітні отримали «Памя’тку для демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та їх сімей» з переліком безкоштовних послуг та контактами різних держустанов.

Присутніх запросили, у разі необхідності, звертатися до відповідних установ по допомогу у вирішенні земельних, житлових питань, проблем під час отримання відповідних документів та посвідчень, а також отримання соціальної картки учасника АТО. Також повідомили про можливість безкоштовного оздоровлення дітей даної пільгової категорії в українських оздоровчих таборах та за межами держави.

Захід пройшов у форматі діалогу, запрошені отримали кваліфіковані відповіді на питання і збагатилися цікавою та корисною інформацією.