У рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2018 року фахівцем з профорієнтації Літинської районної філії Вінницького ОЦЗ Вікторією Черниш спільно з директором Літинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Суходолець і завідуючою сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської РДА Наталією Романець, був проведений інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Мета заходу – усвідомлення небезпек, які можуть виникати в процесі підготовки до виїзду за кордон й працевлаштування та навчання свідомому вибору шляхів легального працевлаштування за кодоном.

Галина Суходолець розповіла про  фінансові та соціальні проблеми нелегального працевлаштування за кордоном, озвучила реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном.

Наталія Романець надала інформацію щодо державної підтримки особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальної, медичної, правової, освітньої та матеріальної.

На закінчення семінару безробітні ознайомились із статистичними даними МОМ щодо торгівлі людьми в Україні та отримали буклети з номерами телефонів національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.