19 жовтня 2021 року в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції» за участі соціальних партнерів.

В заході взяли участь завідувач відділу соціальних служб Томашпільської селищної ради Мирослава Хохлова, провідний фахівець Томашпільської районної філії Вінницького ОЦЗ Катерина Гончарова та безробітні.

Провідний фахівець Томашпільської районної філії Віницького ОЦЗ Катерина Гончарова розповіла присутнім про стан ринку праці в умовах адаптивного карантину, можливості пошуку та підбору підходящої роботи, проходження професійного навчання тощо. Також поінформувала про сучасні електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам.

Представник КУ «Центру надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради Мирослава Хохлова проінформувала учасників семінару про важливість офіційного працевлаштування за кордоном, правила подання документів до візових центрів. Розповіла, як правильно себе захистити від випадків трудового рабства при працевлаштуванні за кордоном.

Безробітні переглянули відеоролики з справжніми історіями співвітчизників, які стали жертвами торгівлі людьми.

Отримана інформація від соціальних партнерів була змістовною та актуальною для безробітних, а обговорення проблемних питань, з якими звертаються безробітні, сприяло їх практичному вирішенню.