20 липня 2021 року в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості за участі соціальних партнерів був проведений інформаційний семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

В заході взяли участь начальник відділу обслуговування громадян ПФУ у Вінницькій області №14 – Валентина Чорногуз, а також десять безробітних.

Директор Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Лариса Полійчук поінформувала присутніх про стан ринку праці, можливостей пошуку та підбору підходящої роботи, проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості, про сучасні електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам.

Представник відділу обслуговування громадян Валентина Чорногуз  проінформувала учасників семінару про важливість офіційного працевлаштування, порядок проведення розрахунку пенсійного стажу, правила подання документів тощо.

Отримана інформація від соціальних партнерів була змістовною та актуальною для безробітних, а обговорення проблемних питання, з якими звертаються безробітні, сприяло їх практичному вирішенню.