З метою обізнаності безробітних про сутність соціальної проблеми - торгівлі людьми, усвідомленню соціальних ризиків таких дій, як поїздка за кордон для працевлаштування, навчання, тощо, фахівці Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ постійно проводять семінари на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Один із таких тренінгів відбувся 20 березня 2019 року в Крижопільській районній філії. Захід був проведений за підтримки Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії».

Провідний фахівець з профорієнтації Володимир Дишкант, ознайомив учасників тренінгу з ситуацією щодо торгівлі людьми в Україні, а також наголосив, що проблема торгівлі людьми – одна з негативних явищ сучасного суспільства.

Під час семінару безробітні ознайомились з діючим законодавством України з питань протидії торгівлі людьми, розібрали причини потрапляння громадян України у сучасне рабство, моделювали ситуації з організації надання допомоги постраждалим особам. Також  присутнім демонстрували навчальні та документальні відеоматеріали, які підкреслили масштаби такого ганебного явища, як торгівля людьми.

Фахівці служби зайнятості впевнені, що тренінги з даної тематики дають змогу шукачам роботи  уникнути помилок при виїзді за межі України.

По завершенні заходу безробітні отримали буклети, з контактною інформацією організацій, до яких слід звертатися у разі виникнення проблем.

В тренінгу взяли участь 25 осіб.