28 жовтня 2021 року фахівці Немирівського районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відвідали вихованців Немирівського навчально-реабілітаційного центру. З метою поглиблення у школярів знань про світ професій, для учнів старшої шкільної ланки провели квест-гру «Ким бути?».

Під час заходу школярам продемонстрували профорієнтаційні відеоролики, описи професій та надали інформацію про проходження навчання та здобуття робітничої професії у спеціалізованих закладах освіти.

Діти перед стартом отримали від фахівця служби зайнятості маршрутні листи з чітко визначеними умовами проведення гри. Із особливим інтересом учасники виконували завдання у тематичних локаціях: «Зона Кухаря», «Зона Будівельника», «Зона Поліцейського», «Зона Кравця та Швачки».

Школярі були зосередженими, швидко орієнтувалися в кожному секторі. Під час гри учні дізнавалися про професійно-важливі якості, властиві людям цих професій, ознайомлювалися з факторами, що впливають на їх вибір. Кожна зона сприяла віртуальному зануренню учнів у такі необхідні людству професії. Захід пройшов весело та продуктивно. Найактивніші учасники отримали заохочувальні призи.

У квесті взяли участь 25 учнів навчально-реабілітаційного центру, з них 4 особи мають інвалідність.