У зв’язку з карантинними обмеженнями інформаційні вебінари є єдиною можливістю спілкування фахівців з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Так, 5 червня 2020 року  фахівцями Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено черговий профінформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Під час заходу учасників ознайомили з правами та обов’язками безробітних, згідно Закону України “Про зайнятість населення” та “Загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, обговорили питання, щодо реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю в період карантину. Поінформували слухачів про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

Особлива увага була приділена «Освітньому порталу державної служби зайнятості», «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» та платформі «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою яких у дистанційному форматі можна отримати безкоштовні послуги з профорієнтації та навчання з розвитку своїх навичок.

Під час заходу учасники мали змогу ставити запитання, на які отримали відповіді від фахівців.