5 березня 2018 року в Калинівському районному центрі зайнятості провели «Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років», в якому взяли участь провідний фахівець районного центру зайнятості Любов Владичук, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Вінницької області у Калинівському районі – Наталія Клюс та 20 осіб даної категорії, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

В рамках підписаної Угоди про співпрацю, Калинівський районний центр зайнятості плідно співпрацює з даною установою в частині інформування безробітних осіб щодо головних аспектів пенсійної реформи, консультацій та роз’яснень з даного напрямку. Мета заходу: підвищення рівня поінформованості населення щодо законодавства з питань пенсійного страхування, що сприятиме захисту пенсійних прав громадян.

Представник пенсійного фонду надала вичерпну інформацію стосовно порядку призначення різного виду пенсій (за інвалідністю, на пільгових умовах, за вислугою років) та наголосила присутнім про можливість завчасного звернення до органів Фонду задля проведення експертизи в частині належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

Крім цього Наталя Клюс запросила безробітних відвідати об’єднане управління Пенсійного фонду з метою отримання індивідуального номеру для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Провідний фахівець районного центру зайнятості надала присутнім інформацію щодо стану сучасного ринку праці в районі, можливостей служби зайнятості щодо виплати одноразової допомоги по безробіттю на відкриття власного бізнесу, надання послуг з професійного навчання, зокрема на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.