23 квітня 2018 року в Калинівському районному центрі зайнятості провідний фахівець Любов Владичук провела профінформаційний семінар для осіб старше 45 років, в якому взяли участь 14 осіб даної категорії, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

До заходу долучились начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Вінницької області у Калинівському районі – Наталія Клюс, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів Інна Лихогляд.

В рамках підписаної Угоди про співпрацю, Калинівський РЦЗ плідно співпрацює з даною установою в частині інформування безробітних осіб щодо головних аспектів пенсійної реформи, консультацій та роз’яснень з даного напрямку.

Мета заходу: підвищення рівня поінформованості населення щодо законодавства з питань пенсійного страхування, що сприятиме захисту пенсійних прав громадян.

Наталя Клюс надала вичерпну інформацію стосовно порядку призначення різного виду пенсій (за інвалідністю, на пільгових умовах, за вислугою років) та наголосила присутнім про можливість завчасного звернення до органів ПФУ задля проведення експертизи в частині належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

Інна Лихогляд запросила безробітних відвідати дану установу з метою отримання індивідуального номеру для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України  та отримання повної інформації про особистий страховий стаж.

В заключній частині семінару всі охочі отримали відповіді на питання та отримали індивідуальні консультації.