Додаток № 2 до оголошення

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Предмет закупівлі: забезпечення професійного навчання зареєстрованих безробітних за професією «Манікюрник». ДК003:2010 -5141 Код класифікатора предмета закупівлі: ДК 021:2015:80410000-1 (Послуги різних навчальних закладів).

  1. Строк надання послуг: з дати укладання договору по 31.12.2021р.
  2. Місце реєстрації та проживання зареєстрованих безробітних м.Тульчин, Вінницької області.
  3. Місце надання послуг в межах Вінницької області.

У разі перемоги в спрощеній закупівлі, на переможця – заклад освіти покладаються витрати на компенсацію вартості щоденного проїзду зареєстрованих безробітних до місця навчання та в зворотному напрямку за власний рахунок (якщо учасником буде організоване навчання за межами м. Тульчин).

4. Кількість зареєстрованих безробітних, які направляються на навчання: 3 особи.

5. Професійне навчання безробітних здійснюється за очною (денною) формою шляхом індивідуального навчання.

6. Термін навчання: не більше 365 годин.

7. Тижневе навчальне навантаження безробітних не повинно перевищувати 40 годин.

8. Навчання безробітних проводиться відповідно до робочого навчального плану, складеного відповідно до Стандартів професійної (професійно-технічної) освіти (СП(ПТ)О 5141.S.96.02 – 2017 та СП(ПТ)О 5141.ОО.93.02 – 2018) за професією «Манікюрник».

9. Виконавець забезпечує професійне навчання безробітних за професією «манікюрник» в кабінетах (класах), обладнаних відповідними технічними засобами, інструментами, матеріалами.

10.Наявність навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

11. Наявність кадрового забезпечення навчального процесу.

12. Наявність бази для проведення виробничої практики.

13.Забезпечення створення належних умов для дотримання правил і норм охорони праці, техніки безпеки і виробничої санітарії відповідно до законодавства.

14.Після успішного завершення зареєстрованими безробітними повного курсу навчання за професією «Манікюрник» навчальний заклад видає їм документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.