Вже не перший рік Липовецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з Сумським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ще в 2015 році через виробничу необхідність та з метою підвищення кваліфікації своїх працівників до служби зайнятості звернулось ПП «Липовецький цегельний завод». Задля задоволення потреб роботодавця, спеціалісти Липовецького районного центру зайнятості почали шукати шляхи вирішення даного питання. Тоді саме Сумський ЦПТО ДСЗУ відгукнувся та згодився допомогти. Для вивчення питання, спеціалісти навчального закладу виїхали на саме підприємство. Згодом конкретно для ПП «Липовецький цегельний завод» розробили навчальний план «Використання новітніх технологій при виробництві цегли». В результаті, на замовлення ТОВ «Липовецький цегельний завод» за направленням Липовецького районного центру зайнятості на базі Сумського ЦПТО ДСЗУ пройшли підвищення кваліфікації 45 осіб. Після закінчення навчання слухачам були видані документи державного зразка та всі були працевлаштовані на дане підприємство.

Відтоді співпраця з Сумським ЦПТО ДСЗУ вже не припинялася. Щороку на базі даного навчального закладу проводиться підвищення кваліфікації безробітних за різними навчальними планами під замовлення роботодавців. Суттєвою перевагою такого навчання є можливість навчання на базі підприємства без відриву від виробництва.

Так, протягом лютого-березня 2021 року на замовлення роботодавців Липовецька районна філія направила 120 безробітних на підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Правові та організаційні аспекти взаємовідносин у сільському господарстві». І навчання проводилось саме на базі Сумського ЦПТО ДСЗУ. Під час навчання слухачі були ознайомлені з основами трудового законодавства, з правами працівників та трудовими договорами, правовими та організаційними аспектами з охорони праці, основами пожежної безпеки у сільському господарстві. Особлива увага була зосереджена не тільки на вивченні програми, а й психологічній підтримці безробітних. Після закінчення навчання слухачі отримали документи державного зразка.

Співпраця триває!