З метою поінформованості, підтримки та допомоги в розв'язанні проблем з працевлаштуванням 21 липня 2021 в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участі представника Томашпільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павла Запорожця, помічник начальника штабу батальйону ВЧА 1008.

Директор районної філії Лариса Полійчук поінформувала учасників семінару про проєкт «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей».

Присутні отримали інформацію щодо стану ринку праці в умовах адаптивного карантину, можливостей пошуку та підбору підходящої роботи, проходження професійного навчання.

Про порядок та умови відбору громадян України на військову службу за контрактом, про можливість продовження військової служби, навчання у вищих військових закладах, вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом та про професії і спеціальності, які затребувані у Збройних Силах України розповів помічник начальника штабу батальйону ВЧА 1008.

Отримана інформація від соціальних партнерів була змістовною та актуальною для безробітних, обговорення проблемних питання сприяло їх практичному вирішенню.

В заході взяли участь дев’ять безробітних.