оп

10 січня 2019 року в Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості – відбувся інформаційний семінар для роботодавців на тему: «Затвердження Змін до Порядку  надання роботодавцями державній службі зайнятості  інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

З вступним словом виступила  директор Шаргородської  районної філії –  Ніна Кушнір, ознайомила присутніх з  ситуацією на ринку праці району та проаналізувала основні показники діяльності  за 2018 р.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Наталія Бондарчук  поінформувала присутніх про внесені зміни та затвердження нової форми «Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», перелік яких наведено в ст. 14 Закону України  «Про зайнятість населення».

«В оновленому Порядку зазначається, що роботодавці – це підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Тобто на фізичних осіб-роботодавців обов'язок надання такої Інформації не поширюється» - зазначила Н. Бондарчук. 

В роботі семінару взяли  участь 19   представників роботодавців з чисельністю  8 і більше штатних працівників.

Семінар відбувся в формі активного обговорення.