20 червня 2018 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості за участю представника військового комісаріату відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом.

Ольга Підвашецька фахівець районної філії, ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці Гайсинщини.

Тимчасово виконуюча посади заступника військового комісара – начальник відділення комплектування Гайсинського районного військового комісаріату молодший лейтенант  Інна Довга  поінформувала учасників заходу про умови  проходження військової служби, державні гарантії військовослужбовцям, грошове, речове та матеріальне забезпечення. Вона також зазначила, що  військові частини А 0707, А 1619 та А 0310, які розташовані на території Гайсинського району на сьогоднішній день потребують  понад 300 осіб для їх укомплектування.

Найбільш затребуваними посадами є: оператори ЗНО, навідники, діловоди, обчислювач, командири відділення, водії, старші механіки-водії.  

12 учасників семінару отримали фахові відповіді на запитання та обговорили можливість проходження медичного огляду та співбесіди для прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.