Сьогодні, 12 серпня 2019 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар  «Як розпочати свій бізнес?».

Захід відвідали 9 осіб, які виявили бажання відкрити власну справу. В семінарі взяла участь заступник начальника управління, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Гайсинської РДА Вікторія Гридзь.

Відкрила захід завідувач сектору профорієнтації Ольга Підвашецька, яка розповіла про:

• сучасний ринок праці та перспективні напрямки підприємницької діяльності;

• послуги служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу.

Вікторія Гридзь надала інформацію про можливість отримання грошового гранту для розвитку власної справи у соціальному проекті «Село. Крок до розвитку» від ПАТ «Миронівський хлібопродукт» який спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес – ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально – економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Під час семінару безробітних найбільше цікавили питання вибору системи оподаткування, можливості розвитку того чи іншого виду господарської діяльності, механізм кредитування, державні пільги тощо. Отримавши ґрунтовні відповіді на запитання, вони ще раз переконалися: підприємництво – справа непроста, але перспективна.