27 серпня 2020 року в приміщенні районної філії відбувся інформаційний захід спільно з фахівцями центру надання соціальних послуг Липовецької міської ради Іриною Герасимчук та Володимиром Москалюком на тему: «Прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу та патронатна сім’я як новітня форма сімейного виховання та альтернатива офіційній зайнятості».

У заході взяли участь 11 осіб, які перебувають на обліку з пошуку роботи.

Відкрила захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг районної філії Тетяна Каленюк, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та запевнила, що служба зайнятості докладає багато зусиль, щоб допомогти шукачам роботи знайти роботу з гідними умовами праці.

«Одним із видів офіційної зайнятості є створення прийомної сім’ї, адже це шанс для тих, хто любить дітей, прагне працювати вдома, реалізувати свої батьківські та педагогічні здібності, а також прагне допомогти влаштувати долю дитини, опираючись на підтримку держави. Це реальна зайнятість і отримання грошового забезпечення для дорослих і шанс знайти нову родину дітям» - зазначила у своїй промові Тетяна Анатоліївна.

Під час заходу безробітні дізнались про поняття усиновлення, опіки, прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу та патронатної сім’ї, дізналися що таке патронатна сім’я, хто може стати патронатним вихователем та як буде здійснюватися фінансування послуг патронату над дитиною, адже кожна дитина має право на зростання у родині, де вона може всебічно та гармонійно розвиватися. Сучасна державна політика у сфері захисту прав дітей спрямована на те, щоб узагалі відійти від виховання дітей в школах-інтернатах. Дитина повинна виховуватися в сім’ї або, принаймні, у закладах із сімейною формою виховання