Днями у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся  профінформаційний семінар. Головним  питанням заходу було встановлення  взаємодії служби зайнятості з військовим комісаріатом та відділенням Національної поліції щодо підбору кадрів та укомплектування вакансій.

У заході взяли участь представники райвійськкомату, відділення Національної поліції та 23 безробітніх.

Фахівець Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Жданович наголосила, що працевлаштування і зайнятість це надважливі компоненти у психологічному та соціальному стані кожного громадянина. Наразі служба за контрактом набирає обертів, що є запорукою захисту наших рубежів.

Головний спеціаліст Бершадського райвійськкомату Валентина Даніленко та старший солдат Микола Андрющенко розповіли про умови проходження контрактної служби в Збройних Силах України та підкреслили переваги та перспективи військової служби за контрактом. Військовим гарантується стабільне грошове забезпечення і надаються всі соціальні гарантії.

З умовами підбору претендентів на службу в поліції  присутніх ознайомив  інспектор  сектору кадрового забезпечення Бершадського відділу Нацполіції ГУНП в Вінницькій області – старший лейтенант поліції Євгеній Грозенко, який наголосив, що робота в поліції націлена на забезпечення основних прав та свобод громадян, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку.

Доповідач зупинився  на основних службових обов’язках поліцейських, які вони повинні мати якості та навички, які вимоги до них ставляться. Він наголосив, є повне соціальне забезпечення, можливість отримання вищої освіти у ВУЗах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, а також є перспектива кар’єрного росту.

Сподіваємося, що інформація надана представниками райвійськкомату та національної поліції буде взята до уваги шукачами роботи, які повинні розуміти, що забезпечення порядку та захист Вітчизни є священний обов’язок кожного громадянина.