13 липня 2018 року до Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ завітали соціальні партнери з Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

В семінарі взяли участь близько 20 зареєстрованих безробітних.

Тетяна Ференець, фахівець районної філії, розповіла присутнім про ситуація на локальному ринку праці, а також наголосила на важливості офіційного працевлаштування.

Заступник начальника управління Алла Авраменко провела бесіду із безробітними. Під час зустрічі представник фонду розповіла про умови та принципи призначення пенсії, про запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій та про законодавчі зміни які відбулися в пенсійному забезпечені протягом останнього року.

Також А.Авраменко висвітлила основні питання, щодо дотримання норм законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати, доплати до мінімального внеску та належного оформлення трудових відносин найманих працівників.

Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді та одержали інформаційні буклети.

Фахівці Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ подякували спеціалістам Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області за співпрацю.