В рамках співпраці Бершадської районної філії Вінницького ОЦЗ та Бершадського бюро правової допомоги, 4 вересня 2018 року в філії центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян за участі представників бюро правової допомоги Людмили Зеленюк та Андрія Розворука.

Всього на зустрічі були присутні 12 осіб.

Розпочала захід провідний фахівець служби зайнятості Людмила Жданович. Вона розповіла безробітнім про послуги служби зайнятості,  вакансії, які є актуальними на місцевому ринку праці. 

Далі перед учасниками семінару виступили представники бюро правової допомоги. Вони зазначили, що місією бюро є посилення правової спроможності територіальних громад.

«Бюро займається наданням безоплатної первинної правової допомоги (юридичні консультації), забезпечення доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та власне її наданням (здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів)» - розповіла Л.Зеленюк.

Також Андрій Розворук зазначив, що у цих центрах громадяни, які мають на це законні підстави, зможуть реалізувати право на адвоката. Це стосується малозабезпечених, інвалідів, пенсіонерів, переселенців, учасників АТО та сімей загиблих.

Практика свідчить, що громадяни потребують правових знань, хочуть бути більш поінформованими щодо можливостей і перспектив тієї чи іншої проблемної ситуації.

Така співпраця служби зайнятості та бюро правової допомоги допомагає багатьом мешканцям району вирішити свої нагальні проблеми.