З метою формування позитивного ставлення до свого майбутнього, активного процесу працевлаштування, підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей, 24 липня 2019 року, у Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для безробітної молоді.

Захід провели представник ТОВ «Група Мирів» Сергій Ямковенко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Сергій Осадчий.

Що таке кар’єра, класичні етапи кар’єри, типові помилки у реалізації кар’єри, десять кроків до професійного успіху, про це йшлося на тренінгу «Побудова кар’єри та професійний розвиток», для безробітної молоді.

Тренінг розпочався зі знайомства та визначення очікувань кожного учасника. Далі складали план дій для досягнення своєї мрії і цілей в житті. Учасники тренінгу були активними, обговорювали різні життєві ситуації та якості, якими повинна володіти успішна людина. Кожен отримав можливість визначити свою модель кар’єри, та скласти планування і розвиток своєї подальшої кар’єри.

Провідний фахівець з питань зайнятості Сергій Осадчий у доповнення до інформації ознайомив учасників з громадським проектом масових відкритих он-лайн–курсів «Prometheus» та соціальним проектом щодо навчання безробітних громадян англійської мови на базі он-лайн платформи «Lingva.Skills».

У тренінгу взяли участь 16 осіб з числа безробітних.