29 липня 2021 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Орієнтація на Службу в Збройних Силах України». В заході взяли участь представник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Чорний та представник 59 окремої мотопіхотної бригади Андрій Рудий.

Розпочав семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гайсинської районної філії Віктор Драч, який поінформував присутніх про стан ринку праці в регіоні, ознайомив безробітних з поняттями «підходяща робота», «страховий стаж» та «застрахована особа».

Представник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Чорний розповів присутнім про переваги військової служби за контрактом, а саме: про право отримання вищої освіти заочно за рахунок держави, терміни контракту, грошове забезпечення та розмір пенсійного забезпечення, соціальний пакет та додаткові стимули проходження військової служби за контрактом.

Заступник командира інженерно-саперної роти 59 окремої мотопіхотної бригади Андрій Рудий презентував військову частину А 1619 (59 окрема мотопіхотна бригада), юридична адреса якої знаходиться в м. Гайсин. Ознайомив присутніх з посадами, які потребують укомплектування, надав інформацію щодо соціального пакету військовослужбовців, умови проходження служби за контрактом.

На завершення семінару безробітні отримали контактні дані Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для отримання детальної інформації в разі зацікавленості працевлаштуванням в ЗСУ.