3 травня 2018 року директор Хмільницького міськрайонного центру зайнятості Сергій Каленіченко провів інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці  для 18 безробітних осіб  за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  Вячеслава Кацала та головного спеціаліста цього відділу Володимира Пятківського.

Мета зустрічі роз’яснення змін в пенсійному законодавстві, зокрема, впровадження пенсійної реформи з січня 2018 року, про забезпечення захисту прав застрахованих осіб, наслідки отримання заробітної плати в «конверті».

Вячеслав Кацал розповів про зміни в законодавстві щодо сплати збору з операцій набуття власності на легкові автомобілі у 2018 році, про впровадження накопичувальної системи пенсійного страхування.

Володимир Пятківський повідомив про надання послуг в електронному вигляді через веб-портал ПФУ та запропонував  учасникам семінару подати заяви про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронному вигляді для здійснення особистого контролю страхового стажу.

По закінченню семінару присутні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.