09 липня 2018 року в Калинівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для осіб старше 45 років, в якому взяли участь 17 осіб даної категорії, які перебувають на обліку в філії.

Захід проводила фахівець Любов Владичук спільно з начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Вінницької області у Калинівському районі Наталією Клюс.

В рамках підписаної Угоди про співпрацю, районна філія плідно співпрацює з даною установою в частині інформування безробітних осіб щодо головних аспектів пенсійної реформи, консультацій та роз’яснень з даного напрямку. Це робиться з метою підвищення рівня поінформованості населення щодо законодавства з питань пенсійного страхування, що сприятиме захисту пенсійних прав громадян.

Наталя Клюс надала присутнім вичерпну інформацію стосовно порядку призначення різного виду пенсій (за інвалідністю, на пільгових умовах, за вислугою років) та наголосила учасникам семінару про можливість завчасного звернення до органів Фонду задля проведення експертизи в частині належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії. Запросила безробітних відвідати установу з метою призначення індивідуального номеру для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України для отримання повної інформації про особистий страховий стаж.