У Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам (у тому числі особам з інвалідністю)» за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталії Поліщук.

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Тетяна Косаківська звернула увагу, що семінар проводиться з метою інформування суб’єктів господарювання щодо закінчення інформаційно - роз’яснювальної кампанії і початок інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Наталія Поліщук повідомила, що з 01липня 2021 року стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення незадекларованої праці у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності. Державна інспекторка акцентувала увагу на питаннях легалізації зайнятості, перевагах офіційного працевлаштування, відповідальності за використання незадекларованої праці.

Під час семінару роботодавці отримали консультації з питань оформлення трудових відносин з найманими працівниками.