27 листопада 2019 року в Калинівській районній філії відбулася інформаційно-просвітницька зустріч на тему: «СТОП-НАСИЛЬСТВУ!». До участі у заході долучилися спеціаліст Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Олена Свіріда та  безробітні, які перебувають на обліку в районній  філії. Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства».       

Домашнє насильство – це поширена проблема в усьому світі серед усіх верств населення. У 90% випадків домашнього насильства найбільше страждають жінки та діти. Жертвою насилля може стати будь-хто, незалежно від віку, статі, расової приналежності, національності чи інших ознак, тому варто знати і вміти захищати свої права та себе.

Представник бюро надала  присутнім інформацію щодо видів домашнього насильства (фізичне, психологічне, економічне, сексуальне); як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози (заходи безпеки, поведінка жертви, щоб мінімізувати негативні наслідки); куди звертатися по допомогу (правоохоронні органи, медичні установи, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мобільні бригади соціально психологічної допомоги, громадські та релігійні організації).

Присутні ознайомилися з основними положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та з контактами Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0800500335 (зі стаціонарного) або 116123 (з мобільного).

По закінченню зустрічі учасники отримали буклети  з контактами організацій та фахівців до яких можна звернутися при потребі, в тому числі, Калинівського бюро безоплатної правової допомоги.