Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилася до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Так днями у філії проведено інформаційний семінар для цієї категорії безробітних за участі соціальних партнерів, а саме: Світлани Сауленко, заступника начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, Жанни Горбань, начальника Тростянецького відділу з питань призначення, перерахування та виплати пенсії, Таїсії Шаргородської, начальника відділу управління праці та соціального захисту населення та Оксани Кіщенко, начальника відділу Тростянецького бюро правової допомоги.

В ході зустрічі фахівці надали корисну інформацію про порядок призначення пенсії для осіб з інвалідністю та ознайомили з низкою пільг та послуг, які передбачені законодавством.

Присутні дізналися про можливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у вигляді надання правової інформації, консультацій з правових питань та представництва інтересів особи в суді.  

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук поінформувала про соціальні послуги Державної служби зайнятості та зазначила, що фахівцями служби здійснюється врахування особливостей захворювань безробітних, що спричинюють інвалідність, при підборі професії та місця роботи.