У Томашпільській районній філії Вінницького ОЦЗ для безробітних громадян 19 липня 2018 року провели  тематичний семінар – «Презентація послуг з професійного навчання». Його мета – розкриття сутності та переваг  професійного навчання, що організовується службою зайнятості для безробітних громадян задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та прискорення працевлаштуванню .

Розпочала захід провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Алла Пилипчук, яка зазначила: «Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу, або вперше її шукає, є організація службою зайнятості професійного навчання – первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Адже для більшості людей , які звертаються до служби зайнятості по допомогу в працевлаштуванні - саме професійна підготовка є шляхом набуття необхідних знань та вмінь, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці».

Під час зустрічі, безробітних ознайомили з новою системою навчання – дуальною освітою, що передбачає поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Фахівець ознайомила безробітних з описом професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них, а також  з умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Семінар відвідали 27 безробітних.

Учасники зустрічі охоче задавали питання та цікавилися можливостями навчання, адже, хто бажає досягнути успіху, потрібно наважуватися на радикальні зміни, а саме – підвищувати кваліфікацію, навчатися новому і успіх неодмінно прийде до кожного.