В рамках співпраці  Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  з районним військовим комісаріатом та з  метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення,  27 березня 2019 року  відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в філії.           

Розпочала захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Каленюк, яка розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

«На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначила вона в своїй промові.

Представники військового комісаріату, Олександр Биковський та Дмитро Кухарчук, докладно розповіли шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомили з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Семінар відвідали 27 осіб, кожен бажаючий  мав можливість особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення і отримати відповіді на всі запитання.