Захист прав людини — один із критеріїв правового та демократичного суспільства. Для реалізації цього права створена мережа бюро правової допомоги.

31 серпня 2018 року в Чечельницькій  районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар щодо правової допомоги населенню, в якому взяли участь 11 безробітних.

Мета заходу – інформування всіх категорій безробітних громадян про соціальні гарантії щодо можливості отримання правової допомоги за рахунок держави.

На семінар був запрошений головний спеціаліст Чечельницького бюро Гайсинського центру  вторинної безоплатної правової допомоги Олександр Яблонський.  Він розповів присутнім про систему надання безоплатної правової допомоги, основні завдання та функції, поінформував про механізм отримання безоплатної правової допомоги та про категорії громадян, що мають право на отримання такої допомоги.

Крім того, О.Яблонський ознайомив присутніх зі змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

«У наших центрах громадянам надаватиметься   правова допомога, тобто консультації всім людям, які не потребують адвоката, а потребують професійного юридичного супроводу», - наголосив  Олександр Яблонський.

Спеціаліст бюро проаналізував питання, з якими громадяни звертаються  найчастіше.

По завершенню заходу всі учасники отримали буклети та інформаційні візитівки з контактними телефонами.