З метою розкриття переваг легального працевлаштування 17 травня 2018 року в Чечельницькому районному центрі зайнятості провели семінар для 11 безробітних на тему: «Легальна зайнятість».

У програмі семінару головним було донесення інформації щодо легальної зайнятості та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

В семінарі взяв участь начальник Чечельницького бюро правової допомоги Володимир Косаківський.

«Захист прав людини - один із критеріїв правового та демократичного суспільства. Кожен повинен знати свої обов’язки та права. Легальне працевлаштування, легальна виплата заробітної плати – все це складова успішного майбутнього кожного громадянина», - зазначив В. Косаківський.

Також учасники семінару отримали інформацію щодо їх права на різного виду пільги, зокрема в частині користуванням транспортом, оплати комунальних послуг, реалізації права на землю та житло, виплати зобов’язань по кредиту, незаконного звільнення з роботи тощо.

По закінченню семінару всім бажаючим були надані індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці.