Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

 

Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка газових сигналізаторів «Лелека»)

для Вінницької обласної служби зайнятості

 

Код класифікатора предмета закупівлі: ДК021-2015:50410000-2

(Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

 

Повірка засобів вимірювальної техніки – сукупність операцій, що включає перевірку і маркування та/або видачу документа про повірку засобу вимірювальної техніки, які встановлюють і підтверджують, що зазначений засіб відповідає встановленим метрологічним вимогам.

Виконавець повинен бути включений до Бази даних про наукові метрологічні центри, метрологічні центри і повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації .

Періодичній повірці підлягають засоби вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що вказані у Переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №374.

Метрологічні послуги надаються згідно Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», чинних нормативних документів на всі види метрологічних послуг.

Надані послуги з проведення та оформлення результатів повірки повинні відповідати діючим станом на теперішній час державним стандартам, «Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 08.02.2016р. № 193, іншим документам, чинним на дату проведення повірки.

  1.  Результатом надання послуг є видане свідоцтво про повірку засобу вимірювальної техніки, або довідка про непридатність засобу вимірювальної техніки.
  2. 2. Результати повірки оформлюються відповідно до діючих вимог відповідно до законодавчо врегульованого  порядку.
  3. 3. Загальна вартість робіт формується на підставі узгодженого Переліку обладнання та визначається відповідно до «Порядку оплати робіт і послуг з проведення оцінки відповідності законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки вимогам технічних регламентів, повірки зазначених засобів, що перебувають в експлуатації, та визначення вартості таких робіт і послуг» від 28.10.15 № 865.
  4. 4. Усі витрати при наданні послуг з  повірки газових сигналізаторів «Лелека» для Вінницької обласної служби зайнятості в тому числі: транспортні витрати,  витрати, пов’язані з видачею відповідних Свідоцтв, довідок  про повірку, усунення поломок, витрати на відрядження,  витрати пов’язанні з послугами сторонніх організацій залучених при  наданні послуг, тощо покладаються на Учасника (Виконавця) та повинні бути враховані  в ціновій пропозиції.

Строк надання послуг з повірки газових сигналізаторів «Лелека» для Вінницької обласної служби зайнятості з  дати укладання договору по 15.10.2021р.

5. Місценадання послуг та перелік послуг:

 

Послуги, які надаються:

Адреса надання послуг

Назва приладу

- автономна перевірка спрацювання захисного (відсічного) клапану;

- тестування включення та спрацювання сигналізаторів загазованості;

- комплексна перевірка спрацювання з використанням тарированої газової суміші;

- контроль основної похибки і часу спрацювання сигналізації;

- метрологічна повірка сигналізаторів загазованості;

- надання гарантії на виконані роботи, встановлені прилади та обладнання, що пройшли повірку до наступної чергової повірки.

вул. Стрілецька 3-а,

м. Вінниця, 21009

«Лелека»

майдан Св. Миколая, 10 а

м. Бар, 23000

«Лелека»

Площа Миру, буд.2,

м. Гайсин, Вінницька область, 23700

«Лелека»

вул. Пилипа Орлика, буд.19 - А,

м. Козятин, Вінницька область, 22100

«Лелека»

вул. Нестерчука, буд.  43 А

м. Калинівка, Вінницька область, 22400

«Лелека»

вул. Василя Липківського, буд. 71

смт. Липовець, Вінницька область, 25500

«Лелека»

вул. Героїв Майдану, буд.76 А,

смт. Оратів Вінницька область, 22600

«Лелека»

вул. Незалежності, буд.41-а,

смт. Теплик, Вінницька область, 23800

«Лелека»

вул. Героїв Майдану, 217б м, Шаргород, Вінницька область  23500             

«Лелека»

вул. Ігоря Гаврилюка, буд.21,

 смт. Томашпіль, Вінницька область, 24200

 

 

 

«Лелека»

вул. Малиновського, буд.12,

смт. Тиврів, Тиврівський район, Вінницька область, 23300

«Лелека»

вул. Соборна, буд.32,

смт. Тростянець, Тростянецький  район, Вінницька область, 24300

 

«Лелека»

 

Якщо у цій документації містяться посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Після кожного такого посилання слід вважати наявний вираз «або еквівалент».