Послуги з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для зареєстрованих безробітних за професією Перукар(перукар-модельєр). Манікюрник. ДК003:2010 -5141

Код класифікатора предмета закупівлі: ДК 021:2015:80410000-1 (Послуги різних навчальних закладів).

  1. Строк надання послуг: з дати укладання договору по 31.12.2021р.

2. Місце надання послуг: в межах Вінницької області або в м. Вінниця, в приміщеннях навчального закладу Виконавця.

3. Кількість зареєстрованих безробітних, які направляються на навчання: 5 осіб.

4. Професійне навчання безробітних здійснюється за очною (денною) формою шляхом індивідуального навчання.

5. Термін навчання: не більше 1150 годин.

6. Тижневе навчальне навантаження безробітних не повинно перевищувати 40 годин.

7. Навчання безробітних проводиться відповідно до робочого навчального плану, складеного відповідно до Стандартів професійної (професійно-технічної) освіти (СП(ПТ)О 5141.S.96.02 – 2017 та СП(ПТ)О 5141.ОО.93.02 – 2018) за професіями «Перукар (перукар-модельєр)» та «Манікюрник».

8. Виконавець забезпечує професійне навчання безробітних за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» в кабінетах (класах), обладнаних відповідними технічними засобами, інструментами, матеріалами.

9. Наявність навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

10. Наявність кадрового забезпечення навчального процесу.

11. Наявність бази для проведення виробничої практики.

12.Забезпечення створення належних умов для дотримання правил і норм охорони праці, техніки безпеки і виробничої санітарії відповідно до законодавства.

13.Після успішного завершення зареєстрованими безробітними повного курсу навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» навчальний заклад видає їм документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

ПРИМІТКА!!!

У разі перемоги Учасника в закупівлі - усі витрати пов`язані з наданням якісних послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для зареєстрованих безробітних за професією Перукар(перукар-модельєр) покладаються на Виконавця!!!!