Одним із важливих пріоритетів діяльності служби зайнятості є ефективна співпраця із роботодавцями. Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі та соціальної значимості діяльності служби зайнятості.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є проведення активних заходів у вигляді семінарів та тренінгів.

Днями директором Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталією Шишковою та спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями було проведено інформаційний семінар.

Відкриваючи семінар, Наталія Іванівна коротко надала інформацію про останні новації у державній службі зайнятості, стан ринку праці району, шляхи вирішення проблем зайнятості населення та зупинилась на необхідності тісної співпраці з роботодавцями Літинського району.

В ході проведення зустрічі роботодавці, які вперше звернулись до Літинської районної філії були проінформовані про такі види послуг, як компенсація єдиного соціального внеску за новостворені робочі місця, порядок укладання трудового договору з працівником, організація тимчасових робіт, стажування під замовлення роботодавця, тощо. Усіх присутніх детальніше було ознайомлено з такими державними проєктами як «Доступні кредити 5-7-9%» для розвитку бізнесу та «Освітній портал Державної служби зайнятості» який має на меті допомогти українцям знайти роботу, а роботодавцям – професійних працівників.

По закінченню семінару усі присутні отримали вичерпну відповідь на усі зацікавлені запитання.