Послуги провайдерів (послуги з надання доступу до мережі Інтернет для Вінницької районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості)

 

Код класифікатора предмета закупівлі: ДК021-2015: 72410000-7 (Послуги провайдерів)

 

  1. Строк надання послуг провайдерів з дати укладання договору по 30.09.2021р.
  2. Місце надання послуг:

Адреса підключень каналів зв’язку до мережі Інтернет

Швидкість доступу до

мережі Інтернет мбіт/с

Тип ІР-адреси

Вінницька районна філія Вінницького ОЦЗ

Вінницька область, м. Вінниця,

вул. Миколи Ващука, 20

(швидкість не менше 50 Мбіт/сек,

Статична

 

 

  1. Доступ до мережі «Інтернет» на швидкості прийому/передачі 50 Мбіт/с з можливою диференціацією сегментів:
  • Український не менше 50 Мбіт/с;
  • Закордонний не менше 50 Мбіт/с.

4. Можливість виділення статичних IP-адрес.

5. Інтерфейс підключення: Ethernet.

6. Надання послуг повинно здійснюватися відповідно до вимог Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 № 1280-ІV, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012  № 295, наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Показників якості послуг із передачі даних, доступу до Інтернету та їх рівнів» від 28.12.2012р. № 803, та іншими нормативними актами України, що регулюють надання телекомунікаційних послуг.

7.  Режим надання сервісу 24/7/365 (цілодобово);

-     Учасник надає гарантовану технічну підтримку надання послуги в режимі 24/7/365.

-  Повідомлення про проведення планово-профілактичних заходів та/або запланованої недоступності послуг  за 3 робочі дня до початку проведення робіт (проміжок часу для проведення 21:00 – 07:00).

-   Оператор повинен забезпечити наявність служби технічної підтримки для комунікації з Замовником у режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

-   Оператор повинен забезпечити строк усунення пошкоджень, що не пов’язані з фізичним пошкодженням лінії або фізичним виходом з ладу Обладнання – до 2 годин з моменту отримання представниками технічної підтримки Оператора повідомлення від Замовника.

-   Строк усунення пошкоджень, яке викликане фізичним пошкодженням лінії або фізичним виходом з ладу Обладнання – до 4 годин з моменту отримання представниками технічної підтримки Учасника повідомлення від Замовника.

-   Сумарний час проведення планових робіт Оператором не повинен перевищувати 72 години на рік.

-   Роботи з початкового підключення Замовника до телекомунікаційної мережі Оператора в повному обсязі виконуються за рахунок Оператора.

- Обладнання, необхідне для отримання Послуги Замовником (маршрутизатор, медіа конвертор, ONU-термінал, тощо) надаються Оператором безоплатно.

 

8.   Вид підключення (технологія) – оптоволоконне.

9.  Реагування служби технічної підтримки на звернення – не пізніше 1 години з дати фіксації відповідного звернення в електронній системі реєстрації та обліку звернень Учасника.

ПРИМІТКА!!!

Комплексне підключення до мережі із прокладанням абонентської кабельної лінії до приміщення Замовника та до точки технологічного вводу в приміщення до місця встановлення обладнання Замовника здійснюється за рахунок Переможця закупівлі.

Переможець закупівлі забезпечує Замовнику підключення і доступ до мережі Інтернет за адресою:

м. Вінниця, вул. Миколи Ващука, 20.

Якщо у цій документації містяться посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Після кожного такого посилання слід вважати наявний вираз «або еквівалент».