3 грудня 2019 року Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилася до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. У філії проведено захід для цієї категорії безробітних за участі соціальних партнерів.

Світлана Сауленко, начальник Тростянецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області надала корисну інформацію щодо електронних сервісів Пенсійного фонду та розповіла про масштабне переоснащення відділу обслуговування громадян з урахуванням вимог інклюзії.

Лариса Ярова, начальник Тростянецького відділення управління ВД ФСС у Вінницькій області ознайомила присутніх з послугами, які Фонд соціального страхування надає особам, що втратили працездатність, зокрема фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання відповідно до  висновків медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю.

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук презентувала соціальні послуги та електронні сервіси Державної служби зайнятості, а також наголосила на  важливості формування позитивної мотивації на пошук роботи та професійну самореалізацію.